Dariusz Młynarski - nowy wpis o mikrokrążenie

Dariusz Młynarski

23 marca 2021

Podjąłem decyzję.

Oto ona.

Zmieniam sposób działania ze stroną i profilami ZdrowyPo40.

A teraz wyjaśnię, co to będą za zmiany, dlaczego i co w związku z tym się wydarzy w niedalekiej przyszłości. 

Bardzo dziękuję Ci, że jesteś ze mną, czy to jako klient, czy po prostu sympatyk. Pierwsza wersja Zdrowego Po 40-ce powstała ponad 15 lat temu, a ja w tym czasie byłem jednym z niewielu wtedy promotorów tak zwanego zdrowego stylu życia. 

Dzisiaj nadal jestem „ZdrowyPo40”. Jednak po latach skupiania się na nieco innych rzeczach, dzisiaj nie mogę i nie chcę konkurować z masą świetnych fachowców, którzy publikują porady zdrowotne i sposoby na rozwiązywanie problemów specjalizując się w tym – dzięki temu są w stanie dać w TYM zakresie dużo więcej wartości.

To co mogę i zamierzam nadal robić, to dzielić się własnymi doświadczeniami, zgodnie z zasadą „dzielę się tym co działa dla mnie i dla bliskich mi ludzi”.

Biznesowo zaś, jestem obecnie bardziej człowiekiem od marketingu sieciowego i internetowego. 

Przede wszystkim, jestem wspólnikiem w WellU, polskiej firmie, która robi bardzo ciekawe rzeczy. Z jednej strony – oferujemy bardzo wysokiej klasy kosmetyki, kosmetyki profesjonalne, kolorowe, suplementy diety i żywność funkcjonalną, produkty premium dla najbardziej wymagających.

Z drugiej, dajemy możliwości rozwoju własnego biznesu, mikrofranczyzy w marketingu sieciowym, w dużym stopniu uprawianego online. 

I to w tym chcę być teraz dobry, a to wymaga skupienia 🙂

Co zatem zmieni się na ZdrowyPo40?

Po pierwsze, niebawem znikną wszystkie produkty, mające swoje zamienniki w ramach WellU, w markach Nutrivi i Larens. Po prostu nie ma sensu, bym promował produkty jakiejś marki, skoro produkt rozwiązujący podobne problemy, ale lepszy, mogę Ci polecić z własnej firmy. 

Dlatego niebawem ustawię na stronie przekierowania, z informacją typu „zamiast X polecam Y”. Dostaniesz jasną informację, dlaczego widzisz inny produkt niż ten kliknięty w Google, skąd być może do mnie trafiłeś.

Po drugie, wpisy na blogu będą zawierać więcej wartości w ramach filozofii „dzielę się tym, co działa dla mnie”. Tam, gdzie będę się opierał na zewnętrznych źródłach, wyraźnie Cię do tych źródeł przekieruję.

Po trzecie, zmieni się sposób zakupu produktów w markach Larens i Nutrivi oraz Slim Food.

Na stronach ZdrowyPo40 pozostanie prezentacja produktu, natomiast po sam zakup zaproszę Cię do źródła, czyli do portalu WellU, gdzie sfinalizujesz zamówienie, a WellU dostarczy Ci produkty bezpośrednio od siebie.

I po ostatnie, prędzej czy później zaproszę Cię w zupełnie nowy sposób, by poznać naszą firmę i to, co oferuje. Nadal nie będzie nachalnego marketingu, to nie moja bajka 🙂 Będzie zaproszenie – zrobisz z nim, co uznasz za właściwe.​​

To tyle na dziś – 
jeszcze raz dziękuję, że jesteś.

Pozdrowienia!

Dariusz Młynarski

Cześć! Jestem przedsiębiorcą, sprzedaję skuteczne produkty dla zdrowia i urody i pomagam budować biznesy w naszej branży. Dzielę się tym, co działa!

Inne wpisy z tej kategorii

Warto dbać o zdrowie – tylko trzeba wiedzieć jak to robić

Siedzę sobie w Piaskownicy (knajpa w Sopocie nad morzem) kontemplując wyśmienitą golonkę oraz fantastyczne piwo, przymierzając się do spędzenia świat wielkanocnych choć samotnie, to najlepiej jak potrafię. Mają tutaj wszystko, czego potrzebuje facet ze złamanym...

Komu służy epidemia grypy?

Komu służy epidemia grypy?

Jak co roku mamy epidemię grypy. Oczywistym jest, że dla większości z nas, którzy kaszlą, cierpią, mają gorączkę etc. jest to poważny problem. Skala problemu i jego waga jest mocno "podkręcana" w mediach, radio, telewizji. Jesteśmy świadkami wielkiej akcji przeciwko...

Dlaczego niewielu lekarzy popiera medycynę naturalną?

Dlaczego niewielu lekarzy popiera medycynę naturalną?

Dlaczego tak mało lekarzy popiera i zaleca dodatki żywieniowe? Dlaczego tak mało ludzi bierze odpowiedzialność za swoje zdrowie? Dlaczego tak mało ludzi robi cokolwiek dla zapobiegania chorobom, które ogarniają świat? Wbrew powszechnemu przekonaniu, w którym utrzymują...

O zdrowiu holistycznie – nie objawy, a przyczyny

Twoja świadomość potrzeb dbania o własne zdrowie jest wyższa od przeciętnej – świadczy o tym choćby fakt czytania tego dokumentu. Moim zadaniem jest dostarczyć Ci konkretnej wiedzy na temat JAK ŻYĆ, czego używać a czego unikać, aby zdrowie nigdy Cię nie opuściło....

Czy można żyć 140 lat?

Czy można żyć 140 lat?

Genetyczna i biologiczna konstrukcja organizmu przewidziana jest na 140 lat życia. Przeczytaj tylko jeden z wielu istniejących argumentów na poparcie takiego twierdzenia. Czas życia większości ssaków dziko żyjących, to czas rozwoju ich kośća pomnożony razy siedem. Np....

Produkty w koszyku