Dariusz Młynarski - nowy wpis o mikrokrążenie

Dariusz Młynarski

23 marca 2021

Podjąłem decyzję.

Oto ona.

Zmieniam sposób działania ze stroną i profilami ZdrowyPo40.

A teraz wyjaśnię, co to będą za zmiany, dlaczego i co w związku z tym się wydarzy w niedalekiej przyszłości. 

Bardzo dziękuję Ci, że jesteś ze mną, czy to jako klient, czy po prostu sympatyk. Pierwsza wersja Zdrowego Po 40-ce powstała ponad 15 lat temu, a ja w tym czasie byłem jednym z niewielu wtedy promotorów tak zwanego zdrowego stylu życia. 

Dzisiaj nadal jestem „ZdrowyPo40”. Jednak po latach skupiania się na nieco innych rzeczach, dzisiaj nie mogę i nie chcę konkurować z masą świetnych fachowców, którzy publikują porady zdrowotne i sposoby na rozwiązywanie problemów specjalizując się w tym – dzięki temu są w stanie dać w TYM zakresie dużo więcej wartości.

To co mogę i zamierzam nadal robić, to dzielić się własnymi doświadczeniami, zgodnie z zasadą „dzielę się tym co działa dla mnie i dla bliskich mi ludzi”.

Biznesowo zaś, jestem obecnie bardziej człowiekiem od marketingu sieciowego i internetowego. 

Przede wszystkim, jestem wspólnikiem w WellU, polskiej firmie, która robi bardzo ciekawe rzeczy. Z jednej strony – oferujemy bardzo wysokiej klasy kosmetyki, kosmetyki profesjonalne, kolorowe, suplementy diety i żywność funkcjonalną, produkty premium dla najbardziej wymagających.

Z drugiej, dajemy możliwości rozwoju własnego biznesu, mikrofranczyzy w marketingu sieciowym, w dużym stopniu uprawianego online. 

I to w tym chcę być teraz dobry, a to wymaga skupienia 🙂

Co zatem zmieni się na ZdrowyPo40?

Po pierwsze, niebawem znikną wszystkie produkty, mające swoje zamienniki w ramach WellU, w markach Nutrivi i Larens. Po prostu nie ma sensu, bym promował produkty jakiejś marki, skoro produkt rozwiązujący podobne problemy, ale lepszy, mogę Ci polecić z własnej firmy. 

Dlatego niebawem ustawię na stronie przekierowania, z informacją typu „zamiast X polecam Y”. Dostaniesz jasną informację, dlaczego widzisz inny produkt niż ten kliknięty w Google, skąd być może do mnie trafiłeś.

Po drugie, wpisy na blogu będą zawierać więcej wartości w ramach filozofii „dzielę się tym, co działa dla mnie”. Tam, gdzie będę się opierał na zewnętrznych źródłach, wyraźnie Cię do tych źródeł przekieruję.

Po trzecie, zmieni się sposób zakupu produktów w markach Larens i Nutrivi oraz Slim Food.

Na stronach ZdrowyPo40 pozostanie prezentacja produktu, natomiast po sam zakup zaproszę Cię do źródła, czyli do portalu WellU, gdzie sfinalizujesz zamówienie, a WellU dostarczy Ci produkty bezpośrednio od siebie.

I po ostatnie, prędzej czy później zaproszę Cię w zupełnie nowy sposób, by poznać naszą firmę i to, co oferuje. Nadal nie będzie nachalnego marketingu, to nie moja bajka 🙂 Będzie zaproszenie – zrobisz z nim, co uznasz za właściwe.​​

To tyle na dziś – 
jeszcze raz dziękuję, że jesteś.

Pozdrowienia!

Dariusz Młynarski

Cześć! Jestem przedsiębiorcą, sprzedaję skuteczne produkty dla zdrowia i urody i pomagam budować biznesy w naszej branży. Dzielę się tym, co działa!

Inne wpisy z tej kategorii

Komu służy epidemia grypy?

Komu służy epidemia grypy?

Jak co roku mamy epidemię grypy. Oczywistym jest, że dla większości z nas, którzy kaszlą, cierpią, mają gorączkę etc. jest to poważny problem. Skala problemu i jego waga jest mocno "podkręcana" w mediach, radio, telewizji. Jesteśmy świadkami wielkiej akcji przeciwko...

czytaj dalej
Produkty w koszyku