Woda jest najpowszechniej występującą substancją na Ziemi. Naturalne jest, że jej jakość ma wpływ na zdrowie wszystkiego, co żyje.

Tak się złożyło, że z tematem wody mam kontakt od około 30 roku życia, gdy w naszym domu pojawił się filtr wody pitnej. Dzisiaj, po kilkunastu latach wiem ponad wszelką wątpliwość, że mój dobry stan zdrowia w średnim wieku zawdzięczam w dużym stopniu jakości wody, którą przepuszczam przez swoje ciało. Wszak składamy się z niej w 2/3 wagi, więc może warto zadbać o jakość 60% naszego ciała?

Film „Woda – Wielka Tajemnica” powinien być puszczany każdej osobie na Ziemi. Możesz się śmiać i nazwać mnie szarlatanem, ale od chwili obejrzenia tego filmu każdej wypijanej szklance wody mówię: „dziękuję”. I dużo więcej uwagi poświęcam swoim emocjom. Tylko tyle (a może aż tyle?) mogę zrobić. Obejrzałem od deski do deski. Dwa razy. Ty też powinieneś lub powinnaś. Ale tak porządnie, ze zrozumieniem, bo jeśli puścisz i w drugim oknie komputera równocześnie będziesz czytać lub oglądać jakieś pierdoły, to szkoda czasu.

Nalej sobie szklankę wody, usiądź i ze zrozumieniem obejrzyj film „Woda – Wielka Tajemnica”.

Podziel się, co o tym sądzisz. Czy na Twoje życie ten materiał jakoś wpłynie?

0
Produkty w koszyku

Zaloguj się na swoje konto